Jak wybrać idealną rodzinną kanapę
poradnik firmy POLIPOL – nowej marki w salonie HALMAR Centrum

 

Jak znaleźć sofę, który spełni oczekiwania wszystkich domowników, przenocuje gościa i w dodatku w każdej chwili pozwoli na zmianę pozycji? Na co zwracać uwagę przy wyborze?
Pomysł na idealną rodzinną kanapę? Odpowiedzią są modułowe systemy z różnymi funkcjami i rozwiązaniami, które pozwalają na regulację ustawienia m.in. oparć, podnóżków i siedzisk. Takie właśnie kanapy znajdziemy w ofercie firmy POLIPOL, producenta nowoczesnych, technologicznie zaawansowanych mebli, które niedawno pojawiły się na polskim rynku.

 

Zbuduj kanapę z modułów

Na kanapie zbieramy się całą rodziną, spotykamy z gośćmi, odpoczywamy, bawimy się, rozmawiamy. Musi być piękna, wygodna i wielofunkcyjna. Modułowe systemy firmy POLIPOL pozwalają na zbudowanie mebla idealnie dostosowanego do naszych potrzeb i do wielkości pomieszczenia. Wystarczy wybrać odpowiednie bryły, by jak z klocków zbudować kanapę doskonałą. W kolekcjach Emotion, InScene i LaVita firmy POLIPOL znajdziemy niemal nieskończoną liczbę wariantów.

 

Kanapa z indywidualnymi funkcjami

Na kanapie przyjmujemy różne pozycje, w zależności od tego, co robimy i od sposobu, w jaki lubimy wypoczywać. Naprawdę dobry mebel na to pozwala; dopasuje się do każdej sytuacji i do każdego z domowników. Systemy POLIPOL umożliwiają obniżanie i podwyższanie podłokietników; w niektórych modelach można je również odchylać. Standardem jest regulacja zagłówków. Ciekawą opcją jest możliwość zmiany głębokości siedziska, co w kanapach Polipolu można osiągnąć na dwa sposoby: poprzez wysunięcie siedziska lub przesuwanie oparcia. Mamy ochotę na relaks? Proszę bardzo: wysuwamy podnóżek i odchylamy oparcie. POLIPOL oferuje coś wyjątkowego w porównaniu z typową rynkową ofertą, czyli niezależną regulację: osobno ustawia się podnóżek, osobno oparcie. W większości modeli firmy funkcje dostępne są również w modułach narożnikowych, a to prawdziwa rzadkość w świecie mebli wypoczynkowych.
Jedną z najbardziej praktycznych funkcji salonowej kanapy jest możliwość jej rozłożenia – dodatkowe łóżko przyda się, gdy z wizytą wpadną goście lub rodzina. Tu liczy się komfort i łatwość rozkładania, a to gwarantują starannie testowane systemy, za którymi stoi precyzja i trwałość.

 

Korzystaj z magicznego komfortu

Kanapy firmy POLIPOL mogą być wyposażone w regulację mechaniczną lub elektryczną. W tym drugim przypadku całą pracę wykonują ciche elektryczne silniki. Regulacja działa wtedy jak magia – siedząc na kanapie wystarczy dotknąć przycisku, żeby szybko i bez wysiłku zmienić ustawienie. Silniki mogą być podłączone do prądu sieciowego lub zasilane z akumulatora.

Meble firmy POLIPOL łączą piękną formę z niezawodną technologią i bezkompromisową wygodą. Możemy zamówić kanapę wyposażoną w zwiększające komfort opcje regulacji lub moduły bez dodatkowych funkcji. Niezależnie od tego, czy chcemy skorzystać z technicznych udogodnień, w szerokiej ofercie firmy POLIPOL zawsze znajdziemy to, czego potrzebujemy.

 

www.polipol-international.pl

 

 

Oferta firmy POLIPOL dostępna jest w salonie HALMAR Centrum
tel. 15 843 28 44